GF-GEODIST50
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
Ostale prednosti in lastnosti:
GeoDist 50 je kompakten, natančen in izjemno funkcionalen ročni laserski razdaljamer. Zaradi enostavne uporabe in merilnega dosega do 50 m je idealen za notranje meritve. Vse to in zelo ugodna cena vas bosta prepričala v nakup laserskega razdaljemera geoFennel GeoDist 50.
Natančen in zanesljiv
Pustite tračni meter doma in uporabite ročni laserski razdaljamer geoFennel GeoDist 50. Razdalje do 50 m izmeri hitro, natančno in enostavno ne glede na pogoje dela. Z razdaljemerom GeoDist 50 boste merili kot profesionalec.
Preprosta uporaba
Uporaba instrumeta GeoDist 50 je zelo preprosto. Instrument oddaja jasno viden laserski žarek, s katerim dosežete tudi najbolj nedostopna mesta. Samo vključite laser, žarek usmerite v tarčo in pritisnete tipko. Meritev je opravljena v sekundi, pri tem ne potrebujete nobenega pomočnika. Delo opravite popolnoma sami.
| Natančnost merjenja dolžin | ± 2.0 mm |
| Merilni doseg | 50 m |
| Senzor naklona | Ne |
| Brezžični vmesnik | Ne |
| Digitalni vizir | Ne |
| Foto kamera | Ne |
| USB prenos podatkov | Ne |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Večfunkcijski nastavek za merjenje iz kotov in vogalov | Da |
| Merjenje razdalj | Da |
| Najkrajša/najdaljša razdalja | Da |
| Seštevanje/odštevanje razdalj | Da |
| Proženje meritve z zakasnitvijo | Ne |
| Izračun horizontalne razdalje | Ne |
| Izračun površin | Da |
| Izračun volumnov | Da |
| Izračun vseh dimenzij prostora | Da |
| Izračun površine trikotnika oziroma mnogokotnika | Ne |
| Trapezna funkcija | Ne |
| Merjenje višine z naklonom | Ne |
| Merjenje naklonov objekta | Ne |
| Merjenje višinskih profilov | Ne |
| Kalkulator | Ne |
| Nastavitev uporabniških bližnjic | Ne |
| Digitalni kompas | Ne |
| Posredno merjenje Pitagora | Da |
| Posredno merjenje s slike | Ne |
| Posredno merjenje z naklonom | Ne |
| Navoj za pritrditev | Brez |
| Odpornost na prah in vodo | IP54 |
| Baterije | 2 x AAA 1.5V |
| Čas delovanja | 10000 meritev |
| Valovna dolžina laserske svetlobe | 0 °C do + 40 °C |
| Dimenzije | 122 x 45 x 26 mm |
| Teža | 120 g |
| Garancijska doba | 2 leti |
Komplet vsebuje:
Lahek stativ z dvižno glavo, primeren za črtne...
82,66 €
Transportna torba za lokator in generator
81,01 €
zelen laserski žarek polnilna Li-Ion baterija 3...
605,33 €