LG-PREXISO X2
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
Niste profesionalec, pa vendar želite meritve izvajati s pomočjo ročnega laserskega razdaljemera? Prexiso X2 je pravi razdaljemer za vas. Z osnovnimi funckijami kot so seštevanje in odštevanje razdalj, merjenje površin in volumnov je razdaljemer za vsak dom!
Poenostavite si življenje s pomočjo razdaljemera Prexiso X2. Enostavna uporaba, sodobna oblika, velika natančnost meritev in ugodna cena vas bosta prepričala v nakup razdaljemera.
| Natančnost merjenja dolžin | ±2 mm |
| Merilni doseg | 30 m |
| Senzor naklona | Ne |
| Brezžični vmesnik | Ne |
| Digitalni vizir | Ne |
| Foto kamera | Ne |
| USB prenos podatkov | Ne |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Večfunkcijski nastavek za merjenje iz kotov in vogalov | Ne |
| Merjenje razdalj | Da |
| Najkrajša/najdaljša razdalja | Ne |
| Seštevanje/odštevanje razdalj | Da |
| Proženje meritve z zakasnitvijo | Ne |
| Izračun horizontalne razdalje | Ne |
| Izračun površin | Da |
| Izračun volumnov | Da |
| Izračun vseh dimenzij prostora | Ne |
| Izračun površine trikotnika oziroma mnogokotnika | Ne |
| Trapezna funkcija | Ne |
| Merjenje višine z naklonom | Ne |
| Merjenje naklonov objekta | Ne |
| Merjenje višinskih profilov | Ne |
| Kalkulator | Ne |
| Nastavitev uporabniških bližnjic | Ne |
| Digitalni kompas | Ne |
| Posredno merjenje Pitagora | Da |
| Posredno merjenje s slike | Ne |
| Posredno merjenje z naklonom | Ne |
| Navoj za pritrditev | Brez |
| Odpornost na prah in vodo | IP54 |
| Baterije | 2 x AAA 1.5V |
| Dimenzije | 129 x 69 x 40 |
| Teža | 110 g |
| Garancijska doba | 1 leto |
Komplet vsebuje: