LG-NA320
Optični nivelir NA320 za vsakodnevno nivelirjanje.
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
Preizkušena tehnologija in prepoznaven dizajn v novih optičnih nivelirjih družine Leica NA300. Enostavno rokovanje za natančne in hitre meritve ter vsakodnevno nivelirjanje.
V seriji NA300 so trije optični nivelirji, ki vam nudijo različne povečave (20x, 24x in 32x) in natančnosti vse do 1,8 mm / 1 km dvojnega nivelmana. Izberite instrument, glede na zahtevnost vaših del.
| Povečava daljnogleda | 20× |
| Natančnost (std. pogrešek pri 1 km dvojnega nivelmana) | 2.5 mm |
| Najkrajša fokusirna razdalja | 1.0 m |
| Nastavitvena točnost kompenzatorja | 0.5 " |
| Delovno območje kompenzatorja | ±15' |
| Navoj za pritrditev | 5/8" |
| Odpornost na prah in vodo | IP 54 |
| Temperaturno območje delovanja | -20 °C do +40 °C |
| Dimenzije | 210 x 140 x 130 mm |
| Teža | 1.5 kg |
| Garancijska doba | 1 leto |
Komplet vsebuje:
Srednje težek aluminijast stativ primeren za...
79,88 €
Aluminijasta, teleskopska lata geoFennel TN15-0...
52,08 €