Dobavni rok cca 14 dni
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
Laserski žarek zelene barve je do štirikrat bolj viden za človeško oko kot laserski žarek rdeče barve. Zaradi bistveno boljše vidljivosti lahko zato z njimi delate tudi pri močni dnevni svetlobi in na večjih razdaljah brez uporabe sprejemnika laserskega žarka.
Za hitro in enostavno izvajanje zamisli in idej pri suhomontažni gradnji potrebujete vsestranski in zanesljiv instrument. S svojimi funckijami in opremo je rotacijski nivelir geoFennel FLG 245HV Green idealno orodje za suhomontažna in ostala zaključna dela v gradbeništvu.
Zaradi možnosti nastavitve naklona po obeh oseh hkrati tako v horizontalnem kakor tudi v vertikalnem položaju, je instrument popolna pomoč pri vseh aplikacij v gradbeništvu.
Instrument FLG245HV Green omogoča tudi nastavitev naklona instrumenta od 0°do 90° s pomočjo nagibnega nosilca (opcija).
Funkcija Višinski alarm (Tilt alarm): predstavlja opozorilo za primere, da se med delom nenadzorovano spremeni višina laserja (zaradi vibracij, tresljajev, noga stativa se pogrezne ...). Funkcija samodejno zaustavi laser in vključi zvočni signal v opozorilo, s čimer prepreči nepravilne meritve in odčitavanja.
| Natančnost | ± 1 mm / 10 m |
| Merilni doseg | 1000 m (premer) |
| Samodejno horizontiranje (vgrajen kompenzator) | Da |
| Delovno območje kompenzatorja | ± 5° |
| Projeciranje laserske črte pod naklonom (zaklep kompenzatorja) | Da |
| Senzor naklona | Da |
| Uporaba | Horizontalno in vertikalno |
| Hitrost vrtenja laserske glave | 300, 800 vrt/min |
| Območje skeniranja | 2 stopnji |
| Nastavitev naklona | Po dveh oseh |
| Način nastavitve naklona | Ročno |
| Zenitni žarek (na stropu) | Da |
| Samodejno iskanje sprejemnika (Smart Targeting) | Ne |
| Samodejna poravnava laserske ravnine | Ne |
| Višinski alarm | Da |
| Doseg daljinskega upravljalnika | 100 |
| Navoj za pritrditev | 5/8" |
| Razred laserja | 2 |
| Odpornost na prah in vodo | IP54 |
| Temperaturno območje delovanja | od -20 °C do + 50 °C |
| Baterije | polnilna NiMH baterija ali alkalne baterije |
| Čas delovanja | 24 ur s polnilno baterijo |
| Valovna dolžina laserske svetlobe | 515 - 530 nm (vidna) |
| Dimenzije | 192 x 172 x 142 mm |
| Teža | 1,95 kg |
Komplet vsebuje: