GF-RONEO+FL60
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
geoFennel RONEO je rotacijski laserski nivelir z rdečim laserskim žarkom, namenjen splošnim gradbenim in zaključnim delom. Odlično se obnese pri zemeljskih delih, določanju višin in niveliranju.
Odlikujeta ga izjemno hitro samoniveliranje in stabilno vrtenje, kar zagotavlja zanesljivo horizontalno poravnavo ter natančno višinsko referenco – tako pri urejanju okolice kot pri drugih delih na gradbišču. Če naprava zapusti območje samoniveliranja, se samodejno izklopi in vas na to opozori z zvočnim signalom. Za dodatno zaščito med transportom je omogočeno tudi zaklepanje kompenzatorja.
Za natančen nadzor višine je na voljo profesionalni sprejemnik FR 60-MM, ki omogoča odčitavanje z milimetrsko natančnostjo.
| Natančnost | ± 1,0 mm / 10 m |
| Merilni doseg | 500 m (premer) |
| Samodejno horizontiranje (vgrajen kompenzator) | Da |
| Delovno območje kompenzatorja | ± 3° |
| Uporaba | Horizontalno |
| Hitrost vrtenja laserske glave | 300, 600 vrt/min |
| Navoj za pritrditev | 5/8" |
| Razred laserja | 2 |
| Odpornost na prah in vodo | IP65 |
| Temperaturno območje delovanja | od -10 °C do +45 °C |
| Baterije | Li-Ion |
| Čas delovanja | 10 ur |
| Teža | 1,7 kg |
| Garancijska doba | 2 leti |
Komplet vsebuje: